Problemy z oglądaniem.

W związku z tym, że wiele osób uskarża się ostatnio na Openload, a chwali sobie Eroshare, postanowiliśmy dodawać odcinki także na Eroshare jako na alternatywny player. Jednakże i ten player nie jest doskonały, gdyż jakość odcinka jest trochę gorsza, a ponadto odcinek jest dzielony na części. Jego największym plusem jest to, że nie stwarza problemów z oglądaniem.

Jeśli macie odcinek na Eroshare, który jest podzielony na części, to w zakładce „Pomoc” napisaliśmy, gdzie trzeba kliknąć, aby oglądać dalej.

Aby przejść do zakładki „Pomoc”, kliknij tutaj. 

Jednakże odcinków do wrzucenia jest dużo, więc zajmie to trochę czasu. Dlatego, jeśli ktoś chce nam pomóc w tej sprawie, nie mówię tutaj o byciu w ekipie na stałe, jeśli ktoś nie chce, tylko o pomocy przy wrzucaniu na Eroshare, to niech zgłosi się do Chou.

sorrisoegao@gmail.com

Im więcej osób chętnych do pomocy się zgłosi, tym szybciej się z tym uporamy.
W związku z tym przygotowaliśmy sondę dla widzów. Zagłosujcie, który z playerów wolicie. Wygrany player będzie tym, na który będziemy wrzucać odcinki w pierwszej kolejności.

Sonda tutaj.

Kolejna sprawa. W związku z pracami na stronie, niektórych odcinków nie można oglądać, mimo iż jesteście zalogowani. Zaszła pomyłka w kodzie. Jeśli ktoś trafi na dramę/film, którego nie będzie mógł oglądać, mimo iż jest zalogowany, bo pojawi mu się taki komunikat: „Aby oglądać musisz być zalogowany”, to niech napisze nam tytuł dramy poniżej.
Chodzi tylko o zalogowanych na stronie użytkowników.

Będziemy niezmiernie wdzięczni za waszą pomoc. 🙂

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz