Zaproponuj tytuł do tłumaczenia

To dział, w którym każdy użytkownik DramaQueen może zaproponować dramę/film do przetłumaczenia. Nie możemy obiecać, że zrealizujemy wszystkie propozycje, ale na pewno je przejrzymy i wybierzemy coś, gdy wpadnie nam w oko. Proszę nie podawać polskich tytułów, tylko angielskie, ewentualnie koreańskie. Proszę także przejrzeć tytuły, które są już na stronie, zanim zaproponujecie coś.

Dramy i filmy, które nie mają tłumaczenia bądź czasówki i nie mogą zostać przetłumaczone: (Proszę ich nie proponować, bo to na nic.)

  • “Dragon Day, You’re Dead”
    Nie będzie tłumaczona, ponieważ  ma 2 sezony, z czego drugi sezon nie ma w ogóle czasówki. Napisy są tylko w hardzie, a zrobienie czasówki zajmuje sporo czasu, którego tłumacze nie mają. Dlatego proponowanie tej dramy nie ma raczej sensu.
  • “Tra Barb See Chompoo”
    Owszem, ta drama ma angielskie napisy, ale nie ma czasówki. Co to czasówka? To po prostu nadanie linijkom z tekstem odpowiedniego czasu tak, aby napisy pojawiały się wtedy, gdy dany aktor coś mówi. W przypadku tej dramy nie ma tego, bo angielski tłumacz wrzuca harda czyli napisy połączone już w wideo. Angielski tłumacz nie udostępnia nikomu czasówki. My nie mamy czasówkowiczów, którzy mogliby zrobić nam czasówkę, więc nie ma możliwości przetłumaczenia tej dramy.

2181
Dodaj komentarz

Please Login to comment
1902 Liczba wątków
279 Liczba odpowiedzi na wątki
179 Obserwujący
 
Najczęściej oceniany komentarz
Wątek z największą ilością odpowiedzi
1190 Ilość autorów komentarzy
PaulaaaaKatarzynoszkaSooJoonmojsa Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj  
Powiadom o
Użytkownik
taeHUNG

2 Moons The Series,Long time no see, Life is beautiful, Reply 1997, The lover, Matching Boys Archery Club, 21 days,Uncontrolled love, a round trip to love, i am your king, Water boyy, It Right: The Series
Tak Tak wiem to są dramy z wątkiem homoseksualnym…. ale czemu by nie spróbować? potrzeba więcej takich dram/filmów o takiej tematyce

Katarzynoszka
Użytkownik
Katarzynoszka

chętnie obejrzałabym którąś z tych dram :)))))

Paulaaaa
Użytkownik
Paulaaaa

Jest szansa na drame hana ni kedamono? Chciałam obejrzeć, ale nigdzie nie mogę znaleźć 🙁

1 94 95 96