Zaproponuj tytuł do tłumaczenia

To dział, w którym każdy użytkownik DramaQueen może zaproponować dramę/film do przetłumaczenia. Nie możemy obiecać, że zrealizujemy wszystkie propozycje, ale na pewno je przejrzymy i wybierzemy coś, gdy wpadnie nam w oko. Proszę nie podawać polskich tytułów, tylko angielskie, ewentualnie koreańskie. Proszę także przejrzeć tytuły, które są już na stronie, zanim zaproponujecie coś.

Dramy i filmy, które nie mają tłumaczenia bądź czasówki i nie mogą zostać przetłumaczone: (Proszę ich nie proponować, bo to na nic.)

 • “Dragon Day, You’re Dead”
  Nie będzie tłumaczona, ponieważ  ma 2 sezony, z czego drugi sezon nie ma w ogóle czasówki. Napisy są tylko w hardzie, a zrobienie czasówki zajmuje sporo czasu, którego tłumacze nie mają. Dlatego proponowanie tej dramy nie ma raczej sensu.
 • “Tra Barb See Chompoo”
  Owszem, ta drama ma angielskie napisy, ale nie ma czasówki. Co to czasówka? To po prostu nadanie linijkom z tekstem odpowiedniego czasu tak, aby napisy pojawiały się wtedy, gdy dany aktor coś mówi. W przypadku tej dramy nie ma tego, bo angielski tłumacz wrzuca harda czyli napisy połączone już w wideo. Angielski tłumacz nie udostępnia nikomu czasówki. My nie mamy czasówkowiczów, którzy mogliby zrobić nam czasówkę, więc nie ma możliwości przetłumaczenia tej dramy.
1325 Komentarze
« Older CommentsNewer Comments »
 1. Negito1425 says:

  Jeszcze dopisalbym do wypowiedzi wyzej jedna propozycje. Program telewizyjny z 1 czerwca 2018r pt Where on earth? Jakbym mogl prosic o przetłumaczenie tych trzech tytułów to bylbym wdzieczny. Misty obejrzalem w calosci i stwierdzam ze drama jest piekna. Film the palace obejrzalem 2 razy i jest wart przetlumaczenia. Jesli zas chodzi o where on earth widzialem zwiastun i trzeba stwierdzic ze humoru w tym programie nie brakuje. Poprosze o te propozycje nigdzie ich nie ma po polsku a jestem pewien ze nie tylko mi podobały by sie one. Pozdrawiam was ekipo i dziekuje za swietna prace.

  Nie tłumaczymy programów telewizyjnych.

« Older CommentsNewer Comments »

Dodaj komentarz