Zaproponuj tytuł do tłumaczenia

To dział, w którym każdy użytkownik DramaQueen może zaproponować dramę/film do przetłumaczenia. Nie możemy obiecać, że zrealizujemy wszystkie propozycje, ale na pewno je przejrzymy i wybierzemy coś, gdy wpadnie nam w oko. Proszę nie podawać polskich tytułów, tylko angielskie, ewentualnie koreańskie. Proszę także przejrzeć tytuły, które są już na stronie, zanim zaproponujecie coś.

Dramy i filmy, które nie mają tłumaczenia bądź czasówki i nie mogą zostać przetłumaczone: (Proszę ich nie proponować, bo to na nic.)

 • “Dragon Day, You’re Dead”
  Nie będzie tłumaczona, ponieważ  ma 2 sezony, z czego drugi sezon nie ma w ogóle czasówki. Napisy są tylko w hardzie, a zrobienie czasówki zajmuje sporo czasu, którego tłumacze nie mają. Dlatego proponowanie tej dramy nie ma raczej sensu.
 • “Tra Barb See Chompoo”
  Owszem, ta drama ma angielskie napisy, ale nie ma czasówki. Co to czasówka? To po prostu nadanie linijkom z tekstem odpowiedniego czasu tak, aby napisy pojawiały się wtedy, gdy dany aktor coś mówi. W przypadku tej dramy nie ma tego, bo angielski tłumacz wrzuca harda czyli napisy połączone już w wideo. Angielski tłumacz nie udostępnia nikomu czasówki. My nie mamy czasówkowiczów, którzy mogliby zrobić nam czasówkę, więc nie ma możliwości przetłumaczenia tej dramy.
1846 komentarzy:
« Starsze komentarzeNowsze komentarze »
 1. Pinklo
  Pinklo says:

  Proszę o przetłumaczenie “Youth” znana również jako “YOUTH IN YOUR NAME” można znaleźć na internecie tylko 6 odcinków na 24 tłumaczonych na angielski jednak jakość i tak dalej nie są najlepsze. Zakochałam się w niej od pierwszych minut i bardzo liczę, że będę mogła obejrzeć ją w całości na waszej stronie 😀

 2. Valentina67 says:

  Ponownie mogę odwdzięczyć się ciasteczkami 😀

  Someone Behind You (2007) – film – Koreański – Horror
  Negotiator (2018) – drama – Chińska – 41 odcinków
  Uncontrollably Fond (2016) – drama – Koreańska – 20 odcinków
  Love Me If You Dare (2015) – drama – Chińska – 24 odcinki
  My Amazing Boyfriend (2016) – drama – Chińska – 28 odcinków
  When a Snail Falls in Love (2016) – drama – Chińska – 21 odcinków
  I Cannot Hug You (2017) – drama – Chińska – 32 odcinki
  Trot Lovers (2014) – drama – Koreańska – 16 odcinków
  On the Way to the Airport (2016) – drama – Koreańska – 16 odcinków
  Confession of Murder (2012) – film – Koreański – Thriller
  Killer Toon (2013) – film – Koreański – Horror
  Bunshinsaba (2004) – film – Koreański – Horror
  Fourth Period Murder Mystery (2009) + oryginalny tytuł, bo angielskich tłumaczeń jest zbyt wiele (4-kyo-si Choo-ri-yeong-yeok) – film – Koreański – Thriller

 3. Daenerys
  Daenerys says:

  Myślę, że film warty uwagi to “A taxi driver” z 2017 roku. Zobaczyłam trailer i myślę, ze to jest ekranizacja nie z serii tych pustych ale z wartościową historią. Myślę, że ktoś się zainteresuje i również na niego looknie 😀 Życzę miłego dnia!

« Starsze komentarzeNowsze komentarze »

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz