Zgłoś się i pomóż nam współtworzyć DramaQueen!

Strona rozwija się w zastraszającym tempie, a bez chętnych do pomocy ochotników nic nie zdziałamy. Im więcej osób zechce dołączyć i pomóc, tym więcej dram i filmów będzie pojawiać się na DramaQueen.

UWAGA: Rekrutacja na TŁUMACZA jest chwilowo wstrzymana!

Aby dołączyć do nas, musisz mieć dużo czasu i chęci. Szukamy osób, które lubią nowe wyzwania, potrafią pracować w zespole i chcą pomóc w rozwijaniu strony na stałe. Będąc członkiem ekipy, musisz udzielać się na rozmowie ekipy, aby w ten sposób pomóc w podejmowaniu decyzji dotyczących strony, więc szukamy osób, które nie będą się wstydzić. Ważna jest ilość wolnego czasu i sumienność, żeby to wszystko nie zostało potem nagle porzucone.
Pamiętaj, że możesz być u nas jednocześnie np. tłumaczem i uploaderem! Natomiast nie przyjmujemy osób, które pracują już na innych stronach z dramami.
Miej na uwadze też to, iż będziesz współpracować z nami zupełnie za darmo. Każdy, kto zajmuje się stroną DramaQueen, robi to bezinteresownie – czyli od fanów dla fanów. Oferujemy miłą atmosferę i tworzenie dla strony, która szybko się rozwija.

Przed wysłaniem wiadomości/formularza należy uzupełnić wszystkie obowiązkowe dane, w przeciwnym razie – zignorujemy niekompletne zgłoszenia.

Aby zobaczyć szczegóły, musicie kliknąć na nazwę interesującej was posady.  

Praca tłumacza polega po prostu na tłumaczeniu angielskich napisów na język polski przy użyciu jednego programu, który wczytuje rawa i napisy. Początkowo trwa to dość długo, bo wszystko jest dla nas nowe, jednakże po pewnym czasie idzie znacznie lepiej. Dlatego też szukamy osób dysponujących dużą ilością wolnego czasu. Jeśli ktoś może poświęcić 3 godziny tygodniowo na tłumaczenie, to na początku trochę za mało, bo tłumaczenie jednego odcinka zajmie miesiąc. Oczywiście, każda nowa osoba jest sprawdzana przez naczelne, które wypisują błędy i pokazują, czego unikać. Wszystko po to, aby zachować najlepszą jakość tłumaczenia. Kiedy naczelne uznają, że wasze tłumaczenie jest bez zarzutu, staniecie się samodzielnymi tłumaczami i wasze napisy pójdą prosto do korekty. Każdy tłumacz sam wybiera sobie dramy i filmy, które chce tłumaczyć.
Test na tłumacza jest dość długi, ale zależy nam na wyłonieniu naprawdę dobrych osób. Jeżeli ktoś zostawi w tym teście linijki nieprzetłumaczone, jest automatycznie odrzucany, gdyż w prawdziwym tłumaczeniu nie można zostawiać pustych linijek. Pytania do testu pochodzą z prawdziwych napisów do dram i filmów, więc z takimi zdaniami spotkacie się, gdy będziecie tłumaczyć. Naczelne odezwą się do tych osób, które przeszły test pomyślnie, bo zgłoszeń jest zbyt dużo, aby odpisywać wszystkim.

Chcesz zostać tłumaczem? Jeśli jesteś dobry z angielskiego, wypełnij poniższy test.
Kliknij tutaj, aby przejść do testu.

Szczegóły poznacie już po zgłoszeniu się do nas! 🙂

136
Dodaj komentarz

Please Login to comment
80 Liczba wątków
56 Liczba odpowiedzi na wątki
40 Obserwujący
 
Najczęściej oceniany komentarz
Wątek z największą ilością odpowiedzi
59 Ilość autorów komentarzy
bomi_05NivisMin.Zuzka Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj  
Powiadom o
Chou

Rekrutacja na korektora i uploadera – Niedługo przejrzę wszystkie zaległe zgłoszenia, więc wybaczcie, jeśli ktoś dłuuugo czekał na odzew bądź wyniki 🙂

KiniaInia
Użytkownik
KiniaInia

Czy już były sprawdzane testy? Bo wysłałam wypełniony test pod koniec września i nie wiem czy do was dotarł, czy wysłać może jeszcze raz. Wiem, że tylko ci, co pomyślnie przejdą test dostają taką informację, jednak chciałabym wiedzieć czy mam jeszcze czekać, czy po prostu mi nie poszło.

Juz pisałam, że wszystkie testy są sprawdzane na bieżąco. I tak jak napisałaś, odpowiadamy tylko tym, którzy pomyślnie przeszli test. Więc skoro nie dostałaś takowej odpowiedzi, to znaczy, że niestety ci nie poszło.

oreuis

Czy była już sprawdzana rekrutacja na grafika?

Chou

Jeszcze nie. 🙂

Użytkownik
Dalight

Hej
Czy rekrutacja na tłumacza została sprawdzona?

Pisałam już kilka razy na ten temat, ale powtórzę się.
Testy były, są i będą sprawdzane na bieżąco. Jeżeli ktoś przeszedł pomyślnie test, dostanie od nas maila. Więc jeśli nie dostaniecie odpowiedzi kilka dni po wypełnieniu testu(zazwyczaj do dwóch dni), to nie zostaliście przyjęci. 🙂

Użytkownik
Dalight

Dzieki za odp i przepraszam za powtórzenie pytania… dopiero co przeczytałam tamte kom.

W porządku. Nic się nie dzieje. 😉

Użytkownik
xixamx

Może zgłoszę się za rok bądź dwa.^^
Aktualnie nie jestem na tyle dobra, aby się zgłaszać. Także chciałabym wspomagać pracę, którą wykonujecie. Bardzo podziwiam.

DiabloFansuber
Użytkownik
DiabloFansuber

Czy istnieje, teoretycznie, możliwość wskazania osobie aplikującej, co było powodem niezaliczenia testu? Tzw. co należałoby potencjalnie poprawić?

choppusama

Jeśli chcesz ponownie podejść do rekrutacji, to nie ma takiej opcji

Użytkownik
Munwitch

Wysłałam zgłoszenie, tyle, że wygasły linki do dwóch ostatnich zwiastunów to przetłumaczenia. Wcześniej przepisałam sobie angielskie napisy, więc wkleiłam je do arkusza, by było wiadomo co tłumaczyłam 🙂

Natuniek
Użytkownik
Natuniek

Chciałabym Wam jakoś pomóc, więc zgłosiłam się na korektora. 🙂

Blackvwhite
Użytkownik
Blackvwhite

Mam pytanie osoby, które się zgłaszają muszą być pełnoletnie, czy mogą mieć np. 17 bądź 16 lat?

Nie muszą być pełnoletnie 😉

Użytkownik
wera2407

Hej przepraszam ☺️ale w zgłoszeniu wysłałam zły wynik testu internetu oto mój link https://www.speedtest.net/my-result/a/5721094570

Agulllkaaaaaaa111
Użytkownik
Agulllkaaaaaaa111

Chciałabym się zgłosić tylko w 1 technikum zbyt dużo nauki jest i czasu nie ma. Myślę że za rok, dwa się zgłoszę 😃

Sheamer0802
Użytkownik
Sheamer0802

Czy były już sprawdzane testy na korektora? Bo nie wiem czy dalej czekać na maila, czy sobie odpuścić haha

Chou

Jutro na spokojnie odpiszę tym, którzy się dostali. Pozdrawiam 🙂

Chou

Poszły e-maile w świat. 🙂

Sheamer0802
Użytkownik
Sheamer0802

Przepraszam, że tak pytam, jednak czy można podejść do testu na korektora jeszcze raz, jeśli za pierwszym mi nie poszło?

Chou

Zatem wyślij jeszcze raz.

misiek92
Użytkownik
misiek92

Wczoraj wypełniłam ankietę na tłumacza i korektora. Wiem, że niekoniecznie musiałam się dostać, ale nie chcę żyć w ciągłym oczekiwaniu, stąd moje pytanie: czy emaile potwierdzające zakwalifikowanie zostały już wysłane?

Wszystkie maile do osób, które pomyślnie przeszły test, zostały wysłane. 😉

misiek92
Użytkownik
misiek92

Dziękuję za info 🙂

Dominika24
Użytkownik
Dominika24

Czy była już sprawdzona rekrutacja na tłumaczenie??

Linnet

Tak jak pisała wyżej Hari, wszystkie testy na tłumacza sprawdzane są na bieżąco. Kontaktujemy się tylko z osobami, które przeszły go pomyślnie.

Użytkownik
miyuki

Czy w ostatnich dniach była sprawdzana rekrutacja na newsmana?

Nivis
Użytkownik
Nivis

Czy była już sprawdzana rekrutacja na korektora?

Chou

Tak. Pozdrawiam.

Min.Zuzka
Użytkownik
Min.Zuzka

Kiedy zostanie rekrutacja na uploadera wznowiona?

Nivis
Użytkownik
Nivis

Również dołączam się do pytania.

Chou

Rekrutacja ponownie otwarta. 🙂

bomi_05
Użytkownik
bomi_05

Jeżeli nie dostałam odpowiedzi, po wypełnieniu testu na korektora to znaczy, że nie zostałam przyjęta??