SBS i tvN powalczą w sierpniu o serca widzów.

Ten news to Prima Aprilis, ha ha ha! 🙂 To byłoby zbyt piękne, żeby było prawdziwe 😉

Dwie ostatnio popularne stacje chcą powalczyć o serca widzów. Po poprzednich dramach, które cieszyły się w Korei dużą oglądalnością, (SBS – Legend of the Blue Sea, tvN – Goblin) stacje zdecydowały, że wyjdą naprzeciw widzom. Zarówno SBS, jak i tvN ogłosiły, że rozpoczynają już powoli pracę nad nowymi dramami, gdyż chcą zaangażować w nie ostatnio popularnych aktorów. Na razie nie znamy jeszcze żadnych szczegółów, ale ujawniono osoby, o jakie chcą starać się stacje i bardzo ogólne zarysy historii. Co za tym idzie, nie znamy jeszcze tytułów planowanych dram.

DRAMA SBS

Stacja planuje wydać dramę historyczną na bazie jednej z koreańskich legend. Zapowiedziano, że drama nie opierałaby się na niej w całości, a jedynie bazowała.
Ma być to drama o kobiecie żyjącej w erze Joseon, której to rodzice znajdują partnera do ożenku, jednakże mężczyzna umiera w przeddzień ślubu. Był on silny i zdrowy, więc zaczynają krążyć różne plotki, które doprowadzają do tego, że rodzina wyrzeka się córki, obawiając się o to, że stracą swoją pozycję społeczną. Wyganiana kobieta nie ma gdzie się podziać, a wtedy na jej drodze pojawia się tajemniczy uczony.
Stacja zapowiedziała, że będzie starać się zaangażować w ten projekt Lee Jong Kiego (Moon Lovers), a także Han Hyo Joo ( W – Two Worlds).

DRAMA TVN

Stacja chce wydać dramę policyjną z domieszką romansu. Ma ona opowiadać historię policjanta, który usiłuje złapać pewien gang. Mężczyzna już od dawna pracuje nad tą sprawą, a mimo to nie był w stanie rozpracować ich organizacji. Pewnego dnia dowiaduje się, że szef gangu ma dziewczynę, której szczególnie sztrzeże. Wtedy policjant postanawia zbliżyć się do niej i rozpracować gang dzięki uzyskanym od niej informacjom.
Stacja zapowiedziała, że będzie starała się zaangażować do tych ról Lee Dong Wooka (Goblin) i Yoo In Nę (Goblin). Para zdobyła wielką popularność w Korei.

Byłoby wspaniale, gdyby te dramy naprawdę powstały. My już nie możemy się doczekać, a wy?
Do tego newsa dotarła jedna z naszych tłumaczek, która zna język koreański, więc jesteśmy jej niezmiernie wdzięczne, że podzieliła się z nami taką informacją.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
gilinskae
gilinskae
4 lat temu

A ja się dałam nabrać i już się wkręciłam, że będzie jakaś nowa drama z parką z Goblina. Nie ładnie tak! 😆

Milka9876
Milka9876
4 lat temu

Nie mogę. Dranie z was 😛 🙂

gucia
gucia
4 lat temu

szkodaa