Song Joong Ki i Song Hye Kyo biorą ślub!

Legendarna już para z dramy „Descendants of the Sun” spotyka się również w prawdziwym życiu!
Agencje Song Joong Kiego (Blossom Entertainment) i Song Hye Kyo (United Artists Agency) wydały oświadczenie, w którym napisały, że para planuje ślub w październiku.


Oświadczenie:
Witajcie. Z tej strony Blossom Entertainment i UAA.
Na początku chcielibyśmy podziękować koreańskim i międzynarodowym fanom, którzy interesują się i kochają Song Joong Kiego i Song Hye Kyo. Prosimy was o zrozumienie szokującej wiadomości, którą chcemy wam przekazać.
Ślub Song Joong Kiego i Song Hye Kyo odbędzie się ostatniego dnia października 2017 roku. (…)
Prosimy was, abyście życzyli parze wspaniałej wspólnej przyszłości. Aktorzy przekażą również tę wiadomość swoim fanom osobiście. Dziękujemy.
Para zaczęła się spotykać na planie dramy „Descendants of the Sun”.

I jak? Będziecie życzyć parze wszystkiego najlepszego? 🙂

 

36 komentarzy:
« Starsze komentarze
 1. fankadramy says:

  Chyba jako jedyna nie mogłam strawić tej dramy ani dwójki głównych bohaterów. On jeszcze ujdzie, bo widziałam z nim The Innocent Man i podobała mi się jak gra. Do Song Joong Ki bardziej pasuje Song Joong Ki *.* Ale niech mu się wiedzie z Song Hye Kyo.

 2. teresa01
  teresa01 says:

  fankadramy, nie jesteś jedyna. W ich wspólnym filmie chemii na lekarstwo. Zresztą głównie dzięki niej, Fanom tej pary polecam wziąć na wstrzymanie. Panna ma romansów z partnerami filmowymi dużo, że nie wspomnieć Hyun Bina.

 3. InkaKaro
  InkaKaro says:

  Mam podobne wątpliwości co „fankadramy” i teresa01…ja też jakoś tej chemii w filmie nie widziałam, a jak oglądałam gale rozdaniowe to jakoś ona sprawiała wrażenie jakby musiała się zmuszać, żeby podać mu rękę…w każdym razie życzę im powodzenia…:)

« Starsze komentarze

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz