Song Seung Heon i Go Ara zagrają w dramie o Ponurym Żniwiarzu.

Stacja OCN ruszyła z produkcją nowej dramy o Ponurym Żniwiarzu. Drama będzie nosić tytuł “Black” i zostanie wyemitowana w październiku zaraz po “Save Me” w slocie sobota-niedziela.
Scenariusz dramy napisze Choi Ran, spod której pióra wyszły takie dramy, jak “God’s Gift – 14 Days”, a także “Iljimae”. Za reżyserię odpowiedzialny będzie Kim Hong Sun, który wyreżyserował takie dramy jak “Voice”, “Pied Piper”, “Liar Game”, czy “Hero”.

“Black” ma być dramą łączącą w sobie trzy gatunki: fantasy, thriller i romans. Drama ma się utrzymywać w konwencji prawdziwych dram OCN. Kto oglądał ich dramy, będzie wiedział, o co chodzi.
Główne role zagrają w niej Song Seung Heon, który to będzie Ponurym Żniwiarzem. Aktor znany jest z ról w dramach “My Princess”, “Dr. Jin”, “When a Man Loves”, a także z wielu filmów.
Z kolei główną postać żeńską zagra Go Ara, która występowała wcześniej w dramach “Hwarang”, “You’re All Surrounded”, czy “Reply 1994”.

Drama “Black” będzie opowiadać historię Ponurego Żniwiarza, który to złamał niebiańskie reguły i opętał ciało pewnego detektywa. Będąc w ciele tego człowieka, poznaje kobietę o imieniu Ha Ram, która widzi cienie śmierci. Ta dwójka współpracuje i stara się ratować ludziom życie, aż w końcu Ponury Żniwiarz zakochuje się w tejże śmiertelniczce. Jednakże złamanie niebiańskich reguł nie może obyć się bez kary, więc ostatecznie Ponury Żniwiarz zostaje wymazany ze wspomnień wszystkich ludzi na świecie.

Co sądzicie o tej dramie? Napiszcie nam w komentarzach.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wyszeptana
4 lat temu

Słyszałam, że Kim Dong Jun z ZE:A ma też tam się pojawić 😀 – to jak najbardziej przekonuje mnie do obejrzenia!