Witam wszystkich w kolejnym poście z serii TOST!

Przed nami wakacje, więc to idealny czas na podróże pociągiem. Jak wiemy, życie trzeba sobie w takich chwilach umilać, a jednym z takich sposobów jest słuchanie muzyki. I tu na myśl przychodzi mi jedyna słuszna ścieżka dźwiękowa – OST z dramy „Train”. Tytuł dość wymowny, jak sami widzicie. 😉
Mimo że drama zawiera tylko dwie piosenki, to nie sposób się nie zgodzić, iż są one trafione w punkt. Wszak dobrej dramie nie trzeba też za wiele takich urozmaiceń, bo broni się samą treścią.
Z kolei dość spore zaplecze w postaci background music robi wrażenie i zdecydowanie podczas podróży umili nam czas. Może pociąg nie zabierze nas do równoległego świata, ale gwarantuję Wam, że muzyka z pewnością to uczyni.

Nie przedłużając, proszę wsiadać do pociągu, usiąść wygodnie, włączyć klimę i rozkoszować się jazdą! 😀

Opis dramy:
Seo Do Won to nieustępliwy detektyw, który zrobi wszystko, aby postawić przestępców przed wymiarem sprawiedliwości. Nie boi się zająć najtrudniejszą sprawą, lecz kiedy jego ukochana pada ofiarą seryjnego mordercy, którego ściga, jego świat kompletnie się zmienia. Dosłownie. Okazuje się, iż Do Won w tajemniczy sposób potrafi przemieszczać się między równoległymi wszechświatami. Od tej chwili mężczyzna zmuszony jest żyć w obu światach: w pierwszym jako człowiek, który płaci za grzechy ojca, oraz w drugim jako człowiek zmuszony do życia w niebezpiecznym świecie. Czy Seo Do Wonowi uda się złapać seryjnego mordercę i pomścić śmierć swojej dziewczyny? I co zrobi, gdy dowie się, iż jego ukochana żyje w drugim świecie?

 Oficjalny soundtrack dramy składa się z 2 utworów.
W dramie zaprezentowano również 24 dodatkowe utwory instrumentalne.

OST Part 1 – „I Will Never”
Wykonawca: Jo Won Sun

OST Part 2 – „With You”
Wykonawca: Oo

Various Artists

Mam nadzieję, że nasza wycieczka pociągiem Wam się podobała. Moim faworytem zdecydowanie jest kawałek „I Will Never”. Ta piosenka ma coś w sobie i ja nie mogę się od niej uwolnić. A w połączeniu z dramą dostawałam dreszczy. Z muzyki backgroundowej to uwielbiam słuchać „Train is Coming” oraz „Libera nos ab igne inferni” A Wy macie swoje perełki? 😀

~ Hari

Przeczytaj inne artykuły tej serii:

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Domowisko
Domowisko
3 miesięcy temu

Jo Won Sun ma magiczny głos i bardzo wpasowała się w atmosferę dramy. Ten utwór jest piękny i faktycznie uzależnia. Z muzyki “wyciszającej” oprócz wspomnianego przez Ciebie utworu “Train is…” i “Libera nos…” zainteresował mnie jeszcze “Dad lost two children” i “Sekyung Station” ale szczerze, to wszystkich nie wysłuchałam. Jutro jeszcze zajrzę…
Dziękuję za świetny TOST, wróciłam na chwilę do międzyświatów:))

szymki
szymki
3 miesięcy temu

, wycieczka z Tobą tym pociągiem to naprawdę jazda bez trzymanki, szczególnie dla mnie bo wysiadłam z tego pociągu i nawet nie umiem powiedzieć dlaczego? Chyba będę musiała wrócić…
Co mnie skusi?… Oj lista zaczyna od “I Wiil Newer” to numer nr 1 dla mnie bezapelacyjnie później, później to “Train is coming”, “Sekyung Station”, “He Rider The Train”….
To jak listę już mam… to teraz muszę kupić bilet i jadę szukać czasu, może w między wymiarach znajdę …..
Pozdrawiam… i dziękuję za przypomnienie ciekawego projektu….

Welma
3 miesięcy temu

Opis brzmi naprawdę kusząco, myślę, że nie tylko muzyka, ale sama drama może być rewelacyjnym pomysłem na dłuższą wycieczkę pociągiem! Oficjalnie jestem uzależniona od “I will never”

Anita19701970
Anita19701970
3 miesięcy temu

, dziękuję, za ponowną podróż nie codziennym pociągiem , tym razem muzyczną.
Cudownie było zagłębić się, i poczuć to napięcie i emocje przekazane przez muzykę.
TOST dwie piosenki i dwie lubię, tak pasujące do klimatu dramy, i więcej nie trzeba.
Natomiast muzyka instrumentalna, 24 utwory, niesamowite tyle w nich, smutku, pogoni, niepewności i tęsknoty.
Wszystkie, piękne , ale mnie mocno poruszały utwory które mogę słuchać na okrągło to: , 8, 9 , 13 ,29, 20 , 22, 24 .
Jeszcze raz dziękuję .

Last edited 3 miesięcy temu by Anita19701970
Azja_M
Azja_M
3 miesięcy temu

Cały OST jest bardzo klimatyczny i świetnie wtapia się w sceny. Muzycznym pociągiem jadę z “With You”, “I will never” i “Meet again”. Dziękuję za przypomnienie dobrej dramy.

0 0 votes
Article Rating