Wkrótce drama “Save me” z udziałem Ok Taec Yeon’a i Seo Ye Ji.

Ok Taec Yeon (Let’s Fight Ghost) i Seo Ye Ji (Hwarang, Moorim School) zagrają główne role w thrillerze, który udowadnia, że najniebezpieczniejszą rzeczą na świecie jest o coś kogoś prosić. Znany także jako “Rescue Me“, “Save Me” bazuje na niezwykle popularnym komiksie “Out of the World” (“Sesang Bakeuro”) autorstwa Jo Geum Sana.

Opis fabuły:
Kiedy czterech młodych mężczyzn postanawia uratować kobietę od kultu religijnego, nie zdają sobie sprawy, na jakie niebezpieczeństwo się narazili, ocalając kogoś od “Zbawicieli”.

Han Sang Hwan (Ok Taec Yeon) jest uroczym i przystojnym synem gubernatora. Z powodu sukcesów swego ojca napotyka wiele presji , by zrobić coś ze swoim życiem. Po przypadkowym natknięciu się na pewną kobietę i doświadczeniu traumy uświadamia sobie, jaki jest słaby i przysięga się zmienić.

Im Sang Mi (Seo Ye Ji) to kobieta, na którą Han Sang Hwan się natknął. Spokojna i pełna gracji Sang Mi wyjeżdża z Seulu do Muji, po tym, jak jej ojciec udaje się w podróż biznesową na południe. W obliczu bankrutctwa jej ojciec prosi o pomoc kult pseudo-religijny. Śpiesząc mu na ratunek, Im Sang Mi podąża za tatą do tajnej organizacji i zostaje wciągnięta do ich zbrodniczego planu.

Trzy lata po omyłkowym spotkaniu, Han Sang Hwan ponownie wpada na Im Sang Mi, która nadal jest w szeregach kultu, kierowana przez manipulującego Baek Jung Kiego (Jo Sung Ha z The K2). Postanawia pomóc kobiecie.

Reżyserem serii jest Kim Sung Soo, a scenarzystą – Jung Yi Do.

 

Save Me – Teaser 1

Save Me – Teaser 2

Save Me – Teaser 3

 

Nie możecie się doczekać tej dramy? Zaciekawiła was? Chcielibyście ją obejrzeć?

Źródło: https://www.dramafever.com/news/coming-soon-save-me-starring-ok-taec-yeon-and-seo-ye-ji/

12
Dodaj komentarz

Please Login to comment
12 Liczba wątków
0 Liczba odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najczęściej oceniany komentarz
Wątek z największą ilością odpowiedzi
7 Ilość autorów komentarzy
Yona1317SategraMiauMiauyuiamnao Ostatnio skomentowali
  Subskrybuj  
Powiadom o
Muna
Użytkownik
Muna

Czekam na nią 😂😂😂

mm1
Użytkownik
mm1

Takiego czegoś jeszcze nie oglądałam ,może być dobra .

yuiamnao
Użytkownik
yuiamnao

Czekam czekam czekam. A pisałam już że czekam?;) Ah tłumaczę jak ja Was kocham…

Użytkownik
Daga_Daga

JESTEŚCIE WIELKIE, DZIĘKUJE ZA TĄ DRAMĘ , JUŻ SIĘ DOCZEKAĆ NIE MOGĘ <3

MiauMiau
Użytkownik
MiauMiau

Uh, pan Ok Taec Yeon jest jednym z tych aktorów, do których nie mogę się przekonać, bo jego umiejętności aktorskie są mocno średnie. Do reszty obsady nie mogę się przyczepić. OCN potrafi robić dobre dramy i mam nadzieję na prawdziwy thriller, bo temat ciekawy i poważny. Tym bardziej nie rozumiem decyzji obsadowej – jeśli to ma być poważna drama o czymś konkretnym to dlaczego nie obsadzić głównej roli kimś z większymi umiejętnościami? Chyba, że akcenty będą rozłożone inaczej i więcej do pokazania będą mieli starsi aktorzy, a Ok Taec Yeon jest wabikiem dla szerszej widowni.
Albo mnie pozytywnie zaskoczy?

Sategra
Użytkownik
Sategra

Drama zapowiada się bardzo obiecująco. Występuje w niej mieszanka gatunków, które kocham, więc czekam z niecierpliwością ♥