Zadaj pytanie ekipie DramaQueen.

Ostatnio pojawiało się sporo pytań dotyczących DramaQueen w komentarzach, wiadomościach prywatnych na Facebooku, a także na poczcie „Zgłoś”. W sumie nie każdy dostawał odpowiedź, bo nie zawsze zauważyliśmy, a do niektórych rzeczy dostęp mają tylko wyznaczone osoby. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć wam takie miejsce, w którym będziecie mogli zadać nam pytanie i otrzymać odpowiedź od osoby, która zna się na danym temacie. Założyliśmy Aska strony DramaQueen, na którym to każdy widz może zadać pytanie anonimowo. Jednakże chciałabym od razu zaznaczyć kilka rzeczy.
Nie będziemy odpowiadać na pytania o kolejne odcinki, długość trwania uploadu itp. Wprowadziliśmy procentowy postęp tłumaczenia i plakietki, aby takich pytań już nie było i ten temat już jest zamknięty.
Wszelkie problemy techniczne zgłaszacie poprzez „Zgłoś”, które jest przy każdej dramie i  filmie. Tam jest na to miejsce i na Asku nie będziemy odpowiadać na te pytania.
Wiem, że anonimowość dodaje ludziom odwagi, dlatego proszę o zachowanie kultury wypowiedzi przy zadawaniu pytań. Doświadczyłam wielu rzeczy w tej kwestii, więc proszę naprawdę się powstrzymać.
Za to wszelkie pytania dotyczące dram, filmów, newsów, strony DramaQueen, kultury azjatyckiej, samego procesu tłumaczenia, korekty, uploadu, OSTów, muzyki azjatyckiej itp. są mile widziane.
Na pytania będzie odpowiadać cała ekipa DramaQueen, więc jeśli macie pytanie do kogoś konkretnego, musicie to zaznaczyć.

Kliknij, aby zadać nam pytanie. 

Mamy nadzieję, że w ten sposób rozwiejemy część waszych wątpliwości. Proszę tylko pamiętać o powyższych zasadach.

21 komentarzy:
 1. Chou says:

  Podkreślam, że pytania lub problemy techniczne należy zgłosić poprzez zakładkę „Zgłoś” – na naszym asku nie będą brane pod uwagę.
  To samo, jeśli chodzi o powtarzające się pytania o „usunięte” dramy na naszej stronie – Przejrzyjcie wszystkie pytania, na które udzielono odpowiedzi.

 2. Aniak says:

  Świetny pomysł z tym „askiem” bo nie zawsze przy dramie pasuje zadać „szersze ” pytanie dot. np. zwyczajów. Teraz jak czegoś nie „zrozumiem” to wiem gdzie mogę sie wypisać z nurtującym mnie problemem. Jeszcze raz gratuluje pomysłu.

 3. sparkle93
  sparkle93 says:

  To na prawdę dobry pomysł aby ktoś mógł o coś konkretnego zapytać 😉. Marzy mi się aby ktoś kiedyś dodał dramę „healer” jest świetna ale na żadnej stronie nie można jej znaleźć 😘 pozdrawiam całą ekipę drama Queen 😘😘😘😘 Odwalacie kawał dobrej roboty 😉

  • anusia says:

   Nie ma i nie będzie nigdy Moon Lovers 2. Zwiastuny na yt to wymysł fanów, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. W Korei drama miała słabą oglądalność i nikt nie zamierza robić drugiego sezonu. Pogódźcie się z tym. Piszę to naprawdę ostatni raz. Tyle razy już wam odpisywaliśmy, a wy dalej to samo. To naprawdę zaczyna być irytujące, więc pogódźcie się z tym, że drugiego sezonu nie ma i nie będzie i przestańcie wypytywać.

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz