Zbiórka na serwer DramaQueen.

Statystyki z tamtego roku, które podawaliśmy wam, pokazują, że DramaQueen prężnie się rozwija. To bardzo nas cieszy, jednakże aby móc utrzymać tak dużą stronę, potrzebne są nakłady finansowe. My udostępniamy wam dramy za darmo, więc przy wszelkich kosztach utrzymania strony potrzebujemy waszej pomocy. Tym razem potrzeba nam środków na wykup serwera domeny i certyfikatu. Do zebrania potrzebnej kwoty brakuje nam jeszcze 1000 złotych. Wiemy, że to niemała kwota, ale im większa strona, tym więcej kosztuje jej utrzymanie. Dlatego bardzo prosimy o pomoc, liczy się każda złotówka, nawet ta najmniejsza, bo jeśli nie uzbieramy potrzebnej kwoty, strona nie będę mogła funkcjonować.

Są dwie metody przekazania dotacji na rzecz DramaQueen.

mBank:
Nr konta: 94 1140 2004 0000 3102 6974 3109
Nazwa odbiorcy: mBank
Tytuł przelewu: Serwer DramaQueen.pl – TwójNick

(W miejsce TwójNick wpisujemy swoją nazwę użytkownika.)

lub

Paypal: lisek11-93@o2.pl

W celu potwierdzenia, czy przelew doszedł, proszę o kontakt z nitoryu@dramaqueen.pl

ZBIÓRKA ZAKOŃCZONA!

33 Komentarze
Newer Comments »
 1. Thalia
  Thalia says:

  Wiem, że nie mogę wypowiadać się za każdego i z góry przepraszam jeśli kogoś zdenerwuje moja propozycja. Ten komentarz kieruje do osób odpowiedzialnych za tą stronę. Wszelkie koszty przestaną sprawiać problemy gdyby może na stronę nałożyć abonament dla użytkowników. Nie mówię o dużej kwocie ale może 10 zł miesięcznie od każdego użytkownika rozwiązało by jakiekolwiek problemy i pomogło by rozwijać stronę. Bądźmy szczerzy, i tak dużo robicie a to, że dajecie nam możliwość obejrzenia danej dramy czy danego filmu za darmo jest po prostu niesamowite, ale po postach widać że koszty za stronę są coraz wyższe. Więc tak jak wspomniałam po wyżej że założenie obowiązkowej wpłaty od każdego użytkownika pomogło by rozwijać się stronie i zapłacić wszelkie koszty za stronę. I powtórzę jeszcze raz, że nie mówię o dużej kwocie. Tylko takiej symbolicznej zapłacie wam za to co dla nas robicie. Uwielbiam was i tą stronę, i dziękuję wam bardzo za to co dla nas robicie 🙂 Mam nadzieję, że uda wam się uregulować wszelkie koszty. 🙂

 2. Nighty says:

  Thalio, 10 zł miesięcznie od każdego użytkownika to bardzo dużo (biorąc pod uwagę, ile tych użytkowników jest). I mam wrażeniem, że takim posunięciem administracja strony sprawiłaby, że oglądalność na DramaQueen spadłaby o co najmniej 50%, ponieważ jednak odbiorcy są przyzwyczajeni do tego, że dostają wszystko za darmo. Dochodzi do tego problem, że gimnazjaliści czy licealiści nie mają własnego konta, więc mieliby problem z przesłaniem pieniędzy. Dodatkowo pewnie ich nie stać na to, by rocznie przekazać 120 zł na stronę internetową.
  Rozumiem, że piszesz w dobrej wierze, by wesprzeć DramaQueen, ale jestem przekonana, że taka metoda zdecydowanie by się nie sprawdziła. Myślę, że znajdą się chętne osoby, które wesprą stronę własnymi portfelami, jednak wymuszanie tego na odbiorcach uważam za nietrafiony pomysł. Tym bardziej przy kwocie 10 zł na miesiąc od użytkownika, ponieważ z tego wyszłaby suma znacznie większa niż 1000 zł, które obecnie jest potrzebne na wszelkie opłaty (nawet wliczając tylko aktywnych użytkowników).
  Ja osobiście jestem już dorosła i mam możliwość, by zrobić przelew i dołożyć swoją cegiełkę do ogólnej kwoty. Ale na pewno nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. Nie chciałabym, by nagle dramy mogliby oglądać tylko ci użytkownicy, którzy zapłacą – to byłoby naprawdę smutne.

 3. Nitoryu
  Nitoryu says:

  Drodzy użytkownicy, w odpowiedzi na pomysł o opłacie abonamentowej muszę stwierdzić że pomysł mija się z celem i ideą strony jaką jest DramaQueen.pl . Strona ma służyć wszystkim użytkownikom za darmo, nie chcemy pobierać opłat. W razie właśnie takich problemów jak ten, gdy brakuje środków na opłaty serwera została stworzona podstrona pt. “Dotacje” widniejąca w menu na górze bądź dole strony.
  Kwoty nie są na tyle przeogromne aby tworzyć taki system i blokować treści. Poprzednie zbiórki pokazały że wystarczą 24h aby szybko zebrać środki potrzebne na opłaty. Dziękuję w imieniu całej ekipy za pomoc w utrzymaniu tego serwisu i możliwości jego rozwijania!

  Pozdrawiam,
  Nitoryu – Założyciel- Administrator, Programista

 4. Byka
  Byka says:

  Dokładam również małą cegiełkę od siebie i pozdrawiam gorąco całą ekipę DramaQueen. Życzę Wam abyście nie stracili altruizmu, który w Was “drzemie”. 🙂 Dziękuję za możliwość spędzania wolnego czasu na oglądaniu dram proponowanych przez Waszą stronę. Powodzenia w zbieraniu funduszy!

Newer Comments »

Dodaj komentarz