Znamy szczegóły dotyczące dramy „Bride of the Water God”.

Na początku 2017 roku koreańska stacja tvN Asia ogłosiła, że zamierza nakręcić dramę na podstawie popularnej manhwy pt. „Bride of the Water God” i tak oto spełnia swoją obietnicę. Dzięki temu możemy poznać szczegóły tej produkcji.
Manhwa rozgrywa się w erze Joseon. Wieśniacy cierpią z powodu długotrwałej suszy, dlatego postanawiają złożyć jedną z dziewczyn w ofierze bogowi wody. Wierzą, że dzięki temu nagrodzi ich on deszczem. Bóg wody godzi się na to i chce, aby w ofierze złożono mu kobietę, która stanie się jego panną młodą. Wszystko dochodzi do skutku, jednak po fakcie, ta złożona w ofierze dziewczyna odkrywa, że bóg wody jest zupełnie inny, niż tego oczekiwała.
Akcja dramy będzie się różnić od oryginalnej historii. W dramie zostaną przedstawione wydarzenia z okresu historycznego, jak i te z obecnych czasów.
Scenarzystką dramy jest Jung Yoon Jung, spod której pióra wyszły takie dramy, jak „Misaeng”, a także „Arang and the Magistrate”, natomiast reżyserią zajmie się Kim Byung Soo, który pracował wcześniej przy „Bubblegum”, „Nine: Nine Times Time Travel”, „Queen In-Hyeon’s Man” oraz „Vampire Prosecutor”.
Emisja dramy „Bride of the Water God” ma się rozpocząć trzeciego lipca, po zakończeniu emisji dramy „Circle”, czyli w slocie poniedziałek-wtorek.


OBSADA

Nam Joo Hyuk jako bóg wody Ha Baek
Nam Joo Hyuk zagra mężczyznę, który będzie zreinkarnowanym potomkiem boga wody. Na razie nie znamy szczegółów, ale przypuszcza się, że zagra dobrze sytuowanego mężczyznę.


Shin Se Kyung jako
 So Ah
Shin Se Kyung zagra panią neuropsychiatrę, posiadającą własną klinikę. Jednakże kobieta przez swojego ojca tonie w długach. Miała ciężkie dzieciństwo, a na domiar złego została poświęcona, aby położyć kres suszy.


Krystal Jung jako Hye Ra
Kobieta jest znana też jako Mura i jest boginią, która żyła pośród ludzi przez tysiące lat. Dzięki swojej urodzie została aktorką. Kocha boga wody i jest zazdrosna o So Ah.


Gong Myeong jako
 Bi Ryum
Bóg wiatru, który pomaga Ha Beakowi i So Ah. Jest zakochany w So Ah, mimo iż wie, że ona nie odwzajemnia jego uczuć. To zabawna postać, która potrafi też być czasem poważna.


Im Ju Hwan jako 
Hoo Ye
Główny rywal Ha Beaka i prezes resortu. Wydaje się być szorstkim i oziębłym człowiekiem.

W internecie pojawiło się też sporo zdjęć z kręcenia tej dramy, a to oznaka tego, że prace ruszyły pełną parą.

Część obsady i osoby pracujące przy dramie wybrały się do Indii, gdzie najwyraźniej kręcono sceny z Ha Beakiem. Uważa się, że tak ma wyglądać jego posiadłość jako boga wody:

W internecie można znaleźć znacznie więcej zdjęć z kręcenia dramy, więc musicie tylko poszukać. Filmowanie poza Koreą sugeruje, iż tvN Asia dość poważnie przykłada się do tej dramy, dlatego oczekiwania widzów rosną.

Opublikowano już trzy krótkie zwiastuny tej dramy.


Co wy sądzicie o tej dramie? Czekacie na nią?

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
FRANIA00
FRANIA00
4 lat temu

Coś czuje że mi się spodoba😃

J-Misaki
4 lat temu

Nie mogę się doczekać tej dramy odkąd usłyszałam, że ma grać główną postać Nam Joo Hyuk

keduioel
4 lat temu

Aaaaaa, nie moge sie doczekac💓

Jushina12
Jushina12
4 lat temu

ta drama może być hitem lub totalnym dnem. osobiście znam orginalną wersię i muszę przyznać że różnice nie są tak małe. po poerwsze różnica czasowa po drógie przynależność społeczna i sporo zmian wątkowych.

livisias
4 lat temu

Jezuu tak ! Czekam na to z niecierpliwością