Życzenia i świąteczny prezent dla widzów.

Kochani, zbliżają się święta Bożego Narodzenia i z ich okazji ekipa DramaQueen chciałaby wam życzyć wszystkiego, co najlepsze. Przede wszystkim dużo zdrowia, bo mając je, ze wszystkim innym jakoś sobie poradzimy, a także szczęścia, aby omijały was wszystkie przykre sytuacje, no i miłości. Mamy nadzieję, że wszyscy nasi widzowie spędzą ten czas w gronie rodzinnym i miłej atmosferze.
A jak się już najecie i nie będziecie mogli się ruszać, to zapraszamy na DramaQueen, tu wystarczy usiąść i oglądać. 😉

Właśnie z okazji świąt przygotowaliśmy dla was mały prezent pod choinkę. Od dzisiaj, aż do końca roku, udostępniamy dla was dział z propozycjami tłumaczeń dram i filmów. Każdy użytkownik może zaproponować tam tytuł, który chce, aby pojawił się na DramaQueen. Nasze elfy – tłumacze przejrzą wasze propozycje i jeśli wypatrzą coś ciekawego, wpiszą na swoją listę planowanych dram i filmów.

Kliknij, aby zaproponować tytuł do tłumaczenia.

 

To byłoby na tyle. Raz jeszcze wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

80 Komentarze
« Older Comments
 1. Dominikaz216
  Dominikaz216 says:

  Dziękuję za życzenia. Wam też się przyda dużo zdrowia, szczęścia i miłości. Pamiętajcie proszę, że podziwiamy was za wytrwałość i pracowitość, że jesteśmy wam wdzięczni, choć ja osobiści nie wiem jak mam ją wyrazić, bo samo słowo dziękuję nie wystarczy. Trzymajcie się gorąco i odpocznijcie sobie proszę. Wesołych Świąt cała ekipo.

 2. beata69111
  beata69111 says:

  Dziękuję bardzo za życzenia. Równocześnie przesyłam Całej ekipie wszystkiego najlepszego,dużo zdrowia, szczęścia, wytrwałości w waszej ciężkiej pracy, którą wkładacie. Dzięki WAM my dramomaniaki możemy cieszyć się wspaniałymi projektami.SERDECZNIE DZIĘKUJĘ .Droga ekipo WESOŁYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT.

 3. anias_88
  anias_88 says:

  Dla wszystkich, którzy chociaż w najmniejszym stopniu przysłużyli się do funkcjonowania serwisu DramaQueen – DZIĘKUJĘ za waszą pracę, życzę braku problemów technicznych i samych łatwych tłumaczeń oraz wesołych Świąt i wielu darczyńców ,a dla dramamaniaków WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

 4. MiauMiau
  MiauMiau says:

  Troszkę spóźniona, ale jeszcze w świątecznym nastroju życzę: wszystkiego co dobre i ciepłe, zabawne i piękne oraz mnóstwo czasu na to co sprawia Wam radość i satysfakcję.
  Niech Nowy Rok będzie nienapomniany i wspaniały!

 5. Historia says:

  spóźnionych Wesołych Świąt.! no a teraz musimy niestety wracać do pracy -_- a było tak pięknie, oglądając tutaj dramki przez kilka dni z rzędu.. Powodzenia w dalszej pracy. Nie przejmujcie się głupimi komentarzami, ludzie co dzień się uczą ^^

 6. arynka says:

  Bardzo chciałabym, aby chińskie produkcje zagościły na DQ. Była już kiedyś taka ankieta, w której chyba wygrała “General And I”, chociaż chętnie zobaczyłabym “The King’s Woman”, czy też pierwszy i drugi sezon “Nirvana In Fire”.
  Wiem, że na to są jednak małe szanse, bo choć produkcje są świetne, to są długie…
  Pozdrawiam i dziękuję za Waszą pracę.

 7. Jaga
  Jaga says:

  Drogi Zespole Drama Queen!
  Baaaardzo dziękuję, że stworzyliście i tworzycie tę cudowną stronę. W mojej SZAREJ rzeczywistości to przepiękna TĘCZA, na którą mogę wejść kiedy tylko tego ząpragnę. Życzę Wam wszystkiego naj naj naj lepszego. Mam jeszcze małą prośbę, pytanie. Czy możecie podawać w info przy dramach i filach imiona i nazwiska grających głównych bohaterów.. Będę bardzo wdzięczna. Zazwyczaj przy wyborze sugeruję się najczęściej ( chociaż nie zawsze) nazwiskami aktorów. Bardzo ułatwi mi to odnajdywanie kolejnych, wspaniałych tytułów. 💖💖💖

« Older Comments

Dodaj komentarz